Polish English German Italian Russian

O mnie

Urodziłem się w Ostrowcu Świętokrzyskim 20 lipca 1979 roku. Tam też ukończyłem szkołę podstawową i liceum ogólnokształcące w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. W latach 1998-2004 kontynuowałem naukę na Akademii Medycznej w Lublinie na Wydziale Lekarskim.

Staż podyplomowy odbyłem w SPSK 4 w Lublinie w latach 2004-2005. Specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej rozpocząłem w marcu 2006 w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Lublinie gdzie pracowałem do września 2011. Od października 2011 kontynuowałem pracę i specjalizację jako asystent w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Leczenia Żywieniowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, tam też dokończyłem specjalizację i zdałem egzamin specjalizacyjny w dziedzinie chirurgii ogólnej w kwietniu 2013 roku. W czerwcu 2013 roku uzyskałem stopień naukowy doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od września 2013 do grudnia 2019 pracowałem w Szpitalu Powiatowym w Łęcznej na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej. Od stycznia 2020 ponownie pracuję w Oddziale Chirurgii Ogólnej Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie (dawny Okręgowy Szpital Kolejowy w Lublinie).

Od czasu rozpoczęcia specjalizacji uczestniczyłem w wielu konferencjach, sympozjach, warsztatach i szkoleniach, zarówno w Polsce, jak też za granicą. Szkolenia dotyczyły chirurgii ogólnej, a w szczególności dotyczyły diagnozowania i leczenia przepuklin brzusznych, pachwinowych i przeponowych, chirurgii bariatrycznej, chirurgii kolorektalnej, chirurgii dróg żółciowych oraz choroby refluksowej przełyku (GERD)

Od wielu lat specjalizuję się w operacjach wszelkiego typu przepuklin brzusznych (pachwinowych, udowych, pępkowych, pooperacyjnych, pourazowych, przepuklin brzusznych olbrzymich) zarówno metodami otwartymi jak też laparoskopowymi. Wykonuję także operacja bariatryczne, co poprzedzone jest diagnostyką i odpowiednim przygotowaniem przedoperacyjnym. W sferze moich zainteresowań chirurgicznych znajdują się także operacje dróg żółciowych oraz operacje antyrefluksowe met. laparoskopową w chorobie refluksowej przełyku i w przypadku przepuklin rozworu przełykowego przepony.

Mam żonę Dorotę i trójkę dzieci: synów Jakuba i Dominika oraz córkę Anielkę. W chwilach wolnych od pracy latam modelami zdalnie sterowanymi. Interesuję się kosmosem i lubię słuchać dobrej muzyki.

Od wielu lat specjalizuję się w operacjach wszelkiego typu przepuklin brzusznych (pachwinowych, udowych, pępkowych, pooperacyjnych, pourazowych, przepuklin brzusznych olbrzymich) zarówno metodami otwartymi jak też laparoskopowymi. Obręb działania to Lublin i okolica

Liczba odwiedzin

048830
Copyright ©Jakub GołyskiProjekt i wykonanie   WGB-Group


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.