Polish English German Italian Russian

Fundoplikacje laparoskopowe

Niepoddająca się leczeniu farmakologicznemu choroba refluksowa przełyku (GERD) i/lub przepuklina rozworu przełykowego przepony są najczęstszymi wskazaniami do wykonania operacji antyrefluksowej jaką jest fundoplikacja laparoskopowa.  Zabieg ten najczęściej poprzedzony jest diagnostyką endoskopową – gastroskopia oraz badaniami radiologicznymi takimi jak rtg klatki piersiowej, skopia przełyku i tomografia komputerowa klatki piersiowej. W diagnostyce ważnym elementem jest także pH-metria przełyku. Najczęściej proponowaną i wykonywaną przeze mnie operacją antyrefluksową jest fundoplikacja laparoskopowa sp. Nissena.

Od wielu lat specjalizuję się w operacjach wszelkiego typu przepuklin brzusznych (pachwinowych, udowych, pępkowych, pooperacyjnych, pourazowych, przepuklin brzusznych olbrzymich) zarówno metodami otwartymi jak też laparoskopowymi. Obręb działania to Lublin i okolica

Liczba odwiedzin

048825
Copyright ©Jakub GołyskiProjekt i wykonanie   WGB-Group


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.